Connect with us

Lajme

Nexhat Demaku: Do t’i drejtohem Supremes

Kryetari i Komunës së Drenasit Nexhat Demaku, ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë.

Published

on

Ai tha se vendimi i Gjykatës nuk është vendim i drejt e as vendim gjyqësor, por vendim i misionit dhe vendim politik.

Demaku u shpreh se nuk ka informata se kush do të jetë pasardhësi i tij, por u shpreh se një gjë e tillë do të bëhet e ditur pas shpalljes së zgjedhjeve.

Ai tha se pas kësaj do ti drejtohet edhe Gjykatës Supreme për të parashtruar ankesë ndaj vendimit në fuqi. Dorëheqja e Demakut vjen pas vendimit të Gjykatës së Apelit e cila la në fuqi vendimin e Gjykatës Themelore ku e e shpalli atë fajtor me tri vjet heqje lirie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending