Connect with us

Lajme

New York Times sërish prezanton Kosovën si destinacion për t’u vizituar (Foto)

Pikërisht një javë pasi që publikoi fotografinë e parë nga Kosova, e përditshmja më e madhe në botë, New York Times sot sërish e ka prezantuar Kosovën si destinacion për t’u vizituar.

Published

on

Në fotografinë e re të publikuar nga New York Times Travel në rrjetin social Instagram, shihen bjeshkët e Deçanit apo siç njihen ndryshe këto vargmale, Alpet Shqiptare, shkruan lajmi.net.

“DaviLlasana (Danielle Villasana) e ka kapur këtë fotografi gjatë udhëtimit për në Manastirin e Deçanit në Kosovë  #kosovo #monasteries #travel”, shkruan nytimestravel.

Dhe vetëm brenda një orë pas publikimit, kjo fotografi ka marrë rreth 1100 pëlqime (like).

Javën e kaluar, nytimestravel publikoi një fotografi nga Manastiri i Deçanit, ku bënte thirrje për të vizituar Kosovën dhe për t’u njohur me bukuritë që ofron shteti ynë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending