Connect with us

Lajme

New York Times mbështet Hillary Clinton për presidente

Gazeta prestigjioze amerikane, New York Times, ka mbështetur Hillary Clinton për presidente, duke thënë që kandidatja Demokrate, shërbimi i saj dhe idetë pragmatike të saja respektivisht, përfaqëson zgjedhjen më të mirë për të trajtuar sfidat me të cilat po përballen SHBA-të

Published

on

“Virtytet më të mira të Hillary-t nuk janë që ajo nuk është Donalt Trump” ka shkruar gazeta në artikullin e saj që do të publikohet ditën e diel.

Për më tepër Clinton cilësohet si një nga politikanet me këmbëngulëse të brezit të saj, transmeton Klan Kosova.

Ndërsa për Trump, kjo gazetë shkruan që ai nuk ka ide konkrete për planet e tij përderisa është duke premtuar shumë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending