Connect with us

Sporti

New York Knicks mposhtin Memphis Grizzlies

Fitorja e parë për New York Knicksin për këtë stinor erdhe në ndeshjen e zhvilluar kundër Memphis Grizzlies.

Published

on

Skuadrën drejt fitores e udhëheqi ylli Derrcik Rose, që shfaqte momente nga ai i vjetri. Ndeshja përfundoi me rezultat 111-104 për Knicks, derisa më të dalluarit ishin Kristpas Porzingis me 21 pikë dhe Carmleo Anthony me 20 pikë po ashtu.

Më i miri tek Memphis Grizzlies ishte spanjolli Marc Gasol i cili realizoj 20 pikë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending