Connect with us

Lajme

Nesër zgjedhjet në SHBA

Kandidatja e demokrate për president të SHBA-së Hillary Clinotn është në udhëheqje tre për qind në raport me kundërkandidatin republikan Donald Trump, kanë thënë rezultatet e anketës që sot e kanë bërë “Bloomberg” dhe Instituti për hulumtim të opinionit “Selzer&Co”, transmeton Koha.net.

Published

on

Hulumtimi më i fundit, njofton Reuters, ka treguar se Clinton ka mbështetjen e 44 për qind nga të pyeturit, ndërsa Trump 41 për qind.

Në SHBA, nesër, 225 milionë amerikanë me të drejtë vote, do të vendosin ndërmjet Hillary Clintonit dhe Donald Trumpit.

Anketat e javës së shkuar bërë nga “Washington Post” dhe TV ABC kanë treguar se Hillary Clinton udhëheq 5 për qind (48-43).

Sipas anketës NBC dhe “Wall Street Journal”, Clinton udhëheq 4 për qind më raport me Trumpin.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending