Connect with us

Lajme

Nepotizmi vazhdon: Zëdhënësi i qeverisë dhëndërr i Bajram Gecajt

Published

on

Zëdhënësi i ri i Qeverisë së Kosovës Faton Abdullahu në vazhdimësi ka treguar mos durueshmëri dhe ka sulmuar dhe gjykuar gazetarët, analistët, biznesmenët,UÇK-në, presidenten dhe opozitën, nëpërmjet stauseve të tij në facebook, shkruan Infokusi.com.

Ky zëdhënës i ri i qeverisë është djali i ish kryetarit të Partisë Nacional Demokratike Shqiptare (PNDSH), Rexhep Abdullahut, madje është dhëndërri i Bajram Gecajt, i cili mbanë pozitën e Zëvendësministrit në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal. Ai është edhe ligjërues në Riinvest ku edhe ka aksione shefi i tij, kryeministri Isa Mustafa.

Nuk ishte aspak e rastësishme deklarata e tij e mbrëmshme në një emision televiziv kur tha se gazetarët i shtrembërojnë deklartat. Ai duket se ka një gjykim të tillë për gazetarët dhe analistët, madje duket se e ka edhe urrejtje patologjike shkruan Infokusi.com.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending