Connect with us

Lajme

Nënë e bijë ia vjedhin plakës 10 mijë euro

Tetëdhjetë e katër vjeçarja F.B. nga Gostivari mbrëmë ka lajmëruar në polici se gjatë ditës rreth orës 14 mysafir te ajo në shtëpi kanë ardhur dy femra, nënë e bijë, të cilat kanë qëndruar një kohë aty, por pasi që kanë ikur, ajo ka vërejtur se nga çanta i është vjedhur kuleta ku ka pasur 9.500 euro dhe 400 dollarë amerikanë.

Published

on

 

Po ndërmerren masa dhe aktivitete për zbardhjen e të gjitha rrethanave në lidhje me vjedhjen e denoncuar, thuhet në komunikatën e policisë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending