Connect with us

Showbiz

Nënat më seksi në botë (Foto)

Roli i nënës është vërtet unik, çka e dinë edhe figurat e famshme të shoubiznesit, të cilat mundohen që çdo moment të lirë ta kalojnë në shoqëri të vogëlushëve të tyre.

Published

on

Të tilla janë të shumta, duke përfshirë edhe Halle Berryn, Brooke Burken, Jessica Alban, Jennifer Garnerin, Jennifer Lopezin, Victoria Beckhamin, Gisele Bundchenin, e shumë të tjera.

Dhe këto bukuroshe vazhdimisht mund t’i shohësh duke shëtitur nëpër plazhe me fëmijët e tyre dhe me këtë rast ato tregojnë se shtatzënia nuk u ka lënë aspak gjurmë në trupin e tyre, por përkundrazi ato duken edhe më seksi se kurrë.

Por titullin e mamasë më seksi, këtë herë e ka rrëmbyer Halle Berry, e ndjekur nga Burke, Garner dhe Bundchen.

Halle Berry vite më parë ka lindur një vajzë, por në trupin e saj nuk ka asnjë gjurmë që tregon këtë, aq më tepër ajo duket më seksi se kurrë më parë dhe ajo nuk përton që trupin e saj ta ekspozojë në plazhe e veshur në bikini.

Brooke Burke është nënë e katër fëmijëve, por ka treguar se vitet dhe lindjet nuk janë kurrfarë pengese për bukurinë, sepse ajo duket mrekullueshëm dhe shumë vajza më të reja do t’ia kishin lakmi.

Jennifer Garner tashmë ka lindur dy fëmijë dhe prapë është shtatzënë, por trupi i saj më shumë i ngjan një 20-vjeçareje dhe jo një nëne.

Ajo ka një përkujdesje të veçantë për trupin e saj, duke ushtruar çdo ditë me orë të tëra, ndërsa gjen kohë dhe për të pushuar në plazh.

Të gjithë kishin mbetur të shtangur kur Gisele Bundchen vetëm disa javë pasi kishte lindur djalin e saj të parë ishte kthyer në pistat e modës duke treguar se format seksi të trupit kanë mbetur po ato që i kishte para lindjes.

Dhe ajo i kushton një rëndësi të madhe trupit të saj, pasi siç ka zbuluar vetë ajo, ushtron së paku dy herë në ditë, ndërsa edhe kujdeset që ushqimi i saj të jetë i shëndetshëm.

nena-1

nena-3

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbiz

Ja si dukej Vuçiqi si 10-vjeçar (Video) 2021

Published

on

Radio Televizioni i Serbisë së fundmi në kuadër të emisionit “Trezor” ka transmetuar xhirimet e vitit 1980 të manifestimit “Radost Evrope”, kur rastësisht deklaratë për këtë televizion dha presidenti i sotëm i këtij shteti, Aleksandar Vuçiq, atëkohë dhjetëvjeçar.

Ai foli rreth ndeshjes që u luajt gjatë atij manifestimi me shokët nga jashtë shteti, por edhe rreth djaloshit nga Austria të cilin gjatë atij viti e kishte mysafir në shtëpinë e tij, meqë fëmijët që vinin në kuadër të këtij manifestimi qëndron tek filloristët beogradas.

Presidenti i sotëm serb atëkohë e mori në shtëpinë e tij djaloshin nga Austria me emrin Leopold Viser.

Ai ishte shumë i interesuar për sport, veçanërisht për pjesëmarrjen e ekipit të Crvena Zvezdës në Kupat Evropiane sepse atëherë ekipi luante vërtetë bukur. Me kërkesën e tyre ne këtu e kemi zhvilluar një ndeshje miqësore dhe e kemi fituar, por pavarësisht gëzimit tonë dhe pikëllimit të tyre, ne kemi mbetur miq të vërtetë, miqësinë e të cilëve nuk do ta mund ta humb askush. Emri i tij ishte Leopold Viser dhe pseudonimi i tij ishte Pondi”, tha 10-vjeçari Vuçiq.

veçanërisht për pjesëmarrjen e ekipit të Crvena Zvezdës në Kupat Evropiane sepse atëherë ekipi luante vërtetë bukur

Continue Reading

Showbiz

Kjo ka qenë shuma më e lartë që ka marr bakshish Meda

Published

on

Këngëtari i njohur Meda është shprehur se ishte thjeshtësia dhe modestia e bashkëshortes që e bëri për vete.

Meda u shpreh se ishte ai që bëri hapi e parë për t’u lidhur me të.

Ai shtoi se ndër vite Luljeta ka mbetur e njëjta.

Këngëtari ia atribuoi të dyve suksesin e martesës së shëndetshme

Meda zbuloi se bashkëshortja kujdeset për look-un e tij.

“Gjithmonë e kam pas në krah, më ka mbështetur! 90% të punës, look-ut tim, e përzgjedh Lulja, ajo më thotë tani më dukesh mirë dhe këto do veshësh sonte”.

“Dhe unë i them në rregull sepse i besoj. Ajo më ka bërë për vete me thjeshtësinë e vet. Jemi parë rastësisht, unë e kam bërë hapin e parë”.

“Ka qenë e thjeshtë, modeste, s’di ta përshkruaj, është e njëjta si ka qenë kur jemi njohur. Ajo gjithmonë ka qenë bossi i shtëpisë. Kemi rreth 14 vite bashkë. Për suksesin e martesës meritën e mbajmë të dy! ”– tha ai në një intervistë për emisionin “Nin”.

Këngëtari zbuloi edhe shumën marramendëse që lanë bakshish në një koncert në Australi.

“Në Australi për një natë kemi marrë mbi 30.000 dollarë. Këndoja vetë dhe isha i shoqëruar nga muzikantët e mi. Është e vërtetë, ka qenë për Pavarësinë e Kosovës, për herë të parë që isha në Australi. Ishte eksperiencë e paharruar,” – përfundoi Meda.

Continue Reading

Showbiz

Vajza e Lutfi Hazirit e krahason veten me Mona Lisën

Published

on

Vajza e Lutfi Hazirit merr vëmendje me paraqitjet e saj atraktive.

Ajo ka arritur të ketë mijëra ndjekës në Instagram, përkundër që nuk është e njohur për ndonjë profesion.

Duke gëzuar një bukuri të rrallë, ajo së fundmi bëri një ngjashmëri mes saj dhe Mosa Lisës.

Duke publikuar një imazh në të cilin u shfaq e mbështjellë me një pelerinë, ajo shkroi: Mona Lisa e kohëve moderne.

 

Continue Reading

Trending