Connect with us

Lajme

Nëna e 3-vjeçares që vdiq tragjikisht në Prizren, bëhet më shtëpi (Foto)

Published

on

Nëna e Xheneta Gashit, 3-vjeçares e cila humbi jetën në mënyrë tragjike në Prizren, tani më është bërë me kulm mbi kokë.
Lirie Gashi, e cila e humbi vajzën e saj nga rrëzimi i shtëpisë së vjetër në lagjen historike të Prizrenit, dhe e cila asnjëherë nuk mori ndihmë nga Komuna e Prizrenit, sot falë ndihmës së shumë njerëzve vullnet mirë, po ashtu me një ndihmë të madhe nga ana e këngëtarit Labinot Tahiri, është bërë me shtëpi.

Pas tre javësh lobim për mbledhjen e parave, Labi thotë se dëshiron që së paku me anë të kësaj Lirie Gashi të jetë e lumtur./lajmi.net

13631525_1095258407216209_6277959082555410931_n 13627022_1095258403882876_9174550404797925938_n 13592656_1095258277216222_2423461197480334247_n  13631525_1095258407216209_6277959082555410931_n - Copy

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending