Connect with us

Lajme

Në sulmin e Vjenës u vra nga terroristët edhe 20 vjeçari shqiptar nga Maqedonia e Veriut

Published

on

20 vjeçari nga Veleshta e Strugës së Maqedonisë së Veriut, Nexhip Vrenezi, është një nga viktimat e sulmit terrorist që ndodhi mbrëmë në Vjenë, siç ka mësuar portali maqedonas “News33.tv”.

Dyshohet se 20 vjeçari ka ndëruar jetë pasi është qëlluar nga ana e terroristëve në momentin kur ka dalë nga një lokal për të pirë një cigare.

Nga Maqedonia e Veriut i vdekur mbeti edhe një shqiptar, por që ky ishte në anën e terroristëve. Ai u identifikua si Kujtim Fejzulai dhe u vra nga policia austrike gjatë sulmit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending