Connect with us

Lajme

Në Skenderaj dyshohet për varrezë masive, nisin gërmimet

Në Polac të Skenderajt sot gjatë ditës janë bërë gërmime në një vend të dyshuar për varrezë me trupa të shqiptarëve.

Published

on

Prek Gjetaj nga Komisioni qeveritar për të pagjeturit ka thënë për “Zërin” se rezultatet e analizave do të tregojnë për çfarë bëhet fjalë.

Gërmimet që janë kryer në këtë pikë, sipas tij kanë qenë në agjendë për t’u hulumtuar dhe verifikuar nëse aty ndodhet varrezë me trupa të shqiptarëve të zhdukur gjatë luftës 1998-99 në Kosovë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending