Në shtëpinë e drejtorit të Postës nuk kishte bombë por dhuratë

Periskopi.com Lajme

Drejtori i Postës së Kosovës Sejdi Hoxha ka sqaruar opinionin për një mjet të dyshuar shpërthyes, në banesën e tij.

Ai në adresën e tij në rrjetin social facebook ka thënë se në hyrje të banesës së tij ishte një dhuratë.

Postimi i plot i drejtorit Sejdi Hoxha në facebook:

Te nderuar Miq,

Ju informoi qe une dhe familja jemi shendosh dhe mire.

Kishim nje shqetesim per nje pako e cila u gjend para deres se baneses ku un jetoj me gruan dhe femijet , kjo pako doli te ishte nje dhurat nga kojshit tan te cilet kan sjell per lindjen e djalit.

Falenderoj perzemersisht Policine e Kosoves e cila beri intervenim te shpejt dhe profsional per ta verifikuar pakon.

Faleminderit te gjithve qe u solidarizuan me ne.

Shpërndaje në: