Connect with us

Lajme

Në pritje të publikimit të raportit të obduksionit të Astrit Deharit

Konferenca në të cilën do të publikohet raporti i obduksionit të Astrit Deharit pritet të mbahet pasi që t’i prezentohet familjes Dehari dhe avokatit Tomë Gashi.

Published

on

Këtë raport Prokuroria pritet t’ua dorëzojë ministres Hoxha, Vetëvendosjes dhe avokatit të Familjes Dehari.

Prokuroria njofton se për hir të transparencës dhe informimit të drejtë të opinionit publik, Zyra e Kryeprokurorit të Shtetit, në konsultim me familjen Dehari ndërkohë do ta informoj opinionin publik me rezultatet e raportit të pranuar sot nga Instituti i Mjekësisë Ligjore.

Avokati Tomë Gashi tashmë ka arritur në Prokurorinë e Shtetit dhe po pritet të dalë të flasë për mediat.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending