Connect with us

Lajme

Në Prishtinë vetura godet në “zebër” nënën me fëmijë

Published

on

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, shumë afër qendrës së kryeqytetit.

Një grua me fëmijën e saj në karrocë, sipas dëshmitarëve, përderisa po kalonte në “zebër”, pjesës për kalimin e rrugës nga këmbësorët, thuhet se është goditur nga një veturë që nuk i respektoi shenjat e komunikacionit dhe nuk ndalonte.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe më pas autoambulanca, e cila ka dërguar në emergjencë nënën me fëmijën e saj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending