Connect with us

Lajme

Në Prishtinë ateroi aeroplani më i madh i Forcave Ajrore (Foto)

Published

on

Në Aeroportin e Prishtinës, kryesisht atë Ushtarak të KFOR-it, ka zbarkuar një aeroplan përgjues luftarak i tipit C-5M, amerikan.

Ky aeroplan është një ndër më të mëdhenjtë të Forcave Ajrore dhe është hera e parë që në Kosovë vjen një i tillë.

Fotografitë janë postuar në faqen zyrtare të Ambasadës Amerikane në Prishtinë.

 

C-5M 14853138_1613721441987338_6987055950539028190_o

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending