Connect with us

Lajme

Në prag të fushatës Limaj vendos të relaksohet në odë, dëgjon këngë për Adem Jasharin

Published

on

Lideri i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj pas angazhimeve të shumta për fushatë, ka vendosur që mbrëmjen e së shtunës ta kalojë në odë.

Limaj shihet duke u relaksuar teksa dëgjon këngë kushtuar Komandantit legjendar, Adem Jasharit, shkruan Periskopi.

I ulur në një qoshe, Limaj në shoqërinë e miqve relaksohet para zgjedhjeve të cilat do të mbahen më 6 tetor.

Kujtjojmë se Nisma në zgjedhjet e jashtëzakonshme nuk do të shkojë e vetme. Ata kanë nënshkruar koalicion me AKR-në e Behjget Pacollit dhe me PD’në. Këtë koalicion ata e dorëzuan dje në Këshillin Qendror të Zgjedhjeve pasi që ishte afati i fundit për dorëzimin e koalicioneve parazgjedhore./Periskopi/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending