Connect with us

Lajme

Në Polac të Skënderajt gjenden eshtra

Published

on

Në Polac të Skenderajt është gjetur një person i cila dyshohet të ketë qenë varrosur që nga koha e luftës.

Prek Gjetaj nga Komisioni Qeveritar për të Pagjeturit ka konfirmuar për Insajderin se në Polac është gjetur mbetje mortore ndërsa personi i gjetur dyshohet të jetë i nacionalitetit shqiptar.

“Sot është gërmuar në Polac dhe është gjetur  mbetje mortore trupi dyshohet se është një trup i personit të zhdukur mbetjet mortore janë marrë janë dërguar në mjekësi ligjore”, ka thënë Gjetaj.

Sipas Gjetajt, ka qenë viktimë e luftës njerëzit nuk e kanë njohur dhe e kanë varrosë në atë vend, ndërkaq sipas informacione personi që është gjetur ka qenë nga Komuna Skenderajt.

“Me siguri është shqiptarë identiteti ka qenë i panjohur si duket ka qenë i Komunës së Skenderajt por e vërteta do të tregohet pas analizave mjeko ligjore”, ka thënë Gjetaj.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending