Connect with us

Lajme

Në mungesë të aktiviteteve, qytetarët për pavarësi argëtohen në forma të ndryshme (Video)

Sheshet kryesore të Prishtinës sot ishte të stërmbushura me qytetarë nga të gjitha anët e Kosovës. Ata kishin ‘zbarkuar’ në kryeqytetit për të festuar nëntë vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës.

Published

on

Në mungesë të aktiviteteve si nga Komuna ashtu edhe nga Qeveria, qytetarët janë argëtuar në forma te ndryshime, shkruan lajmi.net.

Sheshet kanë qenë të mbushura me shitës ambulant të cilët janë mundur sado pak të sheshin ndonjë fanellë apo balon me simbole shtetërore dhe kombëtare.

Ndërkaq te obelisku “NewBorn” i cili ka marrë pamje tjetër, janë parë shumë fëmijë dhe familjar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending