Connect with us

Lajme

Në mesin e emigrantëve të mbytur, edhe një grua shtatzënë

Mbi pesë mijë emigrantë janë shpëtuar, ndërsa 14 trupa janë tërhequr nga Deti Mesdhe gjatë operacioneve për shpëtim në 48 orët e fundit.

Published

on

“Në portin në Neapol sot në mëngjes janë sjellë 453 emigrantë dhe trupi i një gruaje shtatzënë”, deklaroi zëdhënësja e Ministrisë italiane të Punëve të Jashtme, Gerarda Pantalone.

Në 24 orët e kaluara rreth 3.300 emigrantë dhe shtatë trupa janë sjellë në pesë portet në Sicili.

Roja bregdetare italiane mbrëmë kumtoi se dje ka koordinuar 20 operacione për shpëtimin e 2.400 personave.

Një ditë më parë në 24 misione për shpëtim janë shpëtuar rreth 3.300 emigrantë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending