Connect with us

Lajme

Në Lagjen e Spitalit vidhen pajisje teknologjike me vlerë 30 mijë euro (Video)

Published

on

Në orët e para të kësaj së hëne në Lagjen e Spitalit në Prishtinë një depo e pajisjeve teknologjike ka qenë cak i hajnave.

Pronari i këtij lokali, A.Sh. ka thënë për klankosova.tv se i janë vjedhur pajisje në vlerë prej 30 mijë euro.

“Më janë vjedh, kompjuterë, alarme, kamera, access control si dhe dokumentacioni i lokalit”, ka thënë shkurt ai.

Në videot e dërguara nga ai shihen tre veta që kanë hyrë në këtë lokal dhe kanë marrë pajisje të ndryshme.

Pronari ka thënë se rastin e ka lajmëruar edhe në polici dhe se nuk ka informata nëse është arrestuar dikush në lidhje me vjedhjen.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending