Connect with us

Sporti

Në Iran shënojnë penallti si Messi dhe Suarez (VIDEO)

Dikur si Cruijff e Olsen, apo së fundmi si Messi e Suarez, një penallti e tillë është realizuar edhe në kampionatin iranian të futbollit.

Published

on

Edhe pse niveli i futbollit në këtë shtet nuk është në nivele të larta, lojtarët e skuadrës së Persepolis kanë treguar se kanë talent, të paktën për të realizuar një 11-metërsh të tillë.

Mbrojtja kundërshtare dukej totalisht e papërgatitur për këtë ekzekutim të tillë të penalltise dhe dy lojtarët e patën të lehtë ta kalonin topin në rrjetë.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending