Connect with us

Lajme

Më në fund, Trump e pranon se Klinton e ka lënë mbrapa

Fushata e Donald Trump e ka pranuar se republikani është mbrapa Hillary Klinton me vetëm 2 javë të mbetura nga dita kur amerikanët të hedhin votat e tyre.

Published

on

“Jemi mbrapa. Ajo ka disa avantazhe,” thotë menaxheri i fushatës së Trump, Kellyanne Convay, që shtoi: “Por ne nuk do të dorëzohemi. Ne e dimë që mund t’ja dalim”.

Të premten, Trump bëri një deklaratë të rrallë në lidhje me mos njohjen e rezultatit të zgjedhjeve nëse humbin.

Sondazhet e tre debateve si dhe sondazhet e reja e shohin Klinton si favorite, dhe kandidatja demokrate mbetet përpara në disa shtete kyçe të Amerikës.

Fushata e saj ka parashikuar si fitoren më madhe në historinë e Amerikës.

Sondazhet treguar se edhe bastione të republikanëve si Utah dhe Arizona për herë të parë në shumë dekada mund të votojnë për demokratët.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending