Connect with us

Lajme

Në Frankfurt kërkohet Drejtësi për Astritin (Foto)

Published

on

Edhe në Gjermani po kërkohet drejtësi për Astrit Deharin.

Qytetarë shqiptarë që jetojnë në Frankfurt, kanë protestuar sot para Konsulatës së Kosovës atje, duke kërkuar drejtësi për aktivistin e VV-së, Astrit Dehari, i cili vdiq përderisa ishte i paraburgosur në burgun e Prizrenit.

Ata kanë mbajtur parulla përmes së cilave bëhet thirrje për Drejtësi si dhe kanë kërkuar dorëheqjen e krerëve të institucioneve përgjegjëse. /Periskopi/

15209032_10202419108355912_1402795740_n 15209254_10202419122916276_1660194451_n 15211625_10202419106795873_353055648_n 15218550_10202419106155857_894209045_n 15218551_10202419108075905_1853794948_n 15218579_10202419107035879_1276058682_n 15226388_10202419121516241_702423174_n 15239220_10202419125116331_250702880_n

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending