Connect with us

Lajme

Në Durrës përdhunohet një ukrainase

Published

on

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim një 53-vjeçar, i cili akuzohet për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

SH.G dyshohet se ka ftuar në banesën e tij shtetasen O.L, vjeç 33, banuese në Ukrainë, dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë.

Pas denoncimit të saj policia është vënë në kërkim të 53-vjeçarit./Lapsi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending