Connect with us

Lajme

Në duelin Lladrovci – Selimi ndërhynë edhe Gani Geci

Published

on

Gani Geci në një intervistë për emisionin “Interaktiv” në KTV, ka treguar versionin e tij të mosmarrëveshjeve mes Rexhep Selmit dhe Adem Jasharit.

Duke treguar për rikthimin e tij në Polac nga fshati Çirez së bashku me Rexhep Selimin, Geci ka thënë se atje po e priste Adem Jashari së bashku me grupin e tij. Geci ka sqaruar se Adem Jashari ishte i nervozuar për vrasjen e tetë personave dhe ishte përplasur me Selimin në ato momente.

“Jemi kthyer në Polac, ishin kanë ul Ademi, ishin kanë me një Opel Ascona. Aty kanë qenë shumë njerëz. Kur i tregova unë Ademit që janë vrarë tetë veta, ai u nervozua dhe i tha Selmit: ‘Hup dhe që jam gjallë shpirtin kam me ta nxjerrë për hunde’”.

“Ata s’kanë fol sepse Selimi i ka pasur financat dhe armatimin e UÇK-së. I dërgojke Ademit pak armatim. Ai mbeti vet. Derisa ka ndodhur rasti i parë. Ai ju tha mos i sulmoni patrullat sepse juve nuk ju njeh askush, krejt mu kanë me mu gju. Serbët e dinë që unë jam. Ai nuk donte që të luftonte në Skenderaj, sepse e dinte forcën e Serbisë”, ka sqaruar Geci.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending