Connect with us

Lajme

Në çfarë ore do të bëhet i ditur fituesi i zgjedhjeve të Amerikës

Ka qenë një kampanjë e gjatë elektorale për zgjedhjet në Amerikë, por rezultatet e këtyre zgjedhjeve mund të bëhen të ditura shumë shpejt.

Published

on

Hillary Clinton, raportojnë mediat amerikane, është në epërsi ndaj Donald Trumpit dhe nëse gjërat shkojnë me korrektësi, atëherë rezultatet do të bëhen të ditura në orën 11 të natës, me kohën amerikane, ndërsa në Kosovë diku rreth orës 5 të mëngjesit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending