Connect with us

Lajme

Në Aleppo bombardohen edhe spitalet (VIDEO)

Një video e publikuar nga Aleppo Medial Center, që raportohet të jetë xhiruar të shtunën e shkuar tregon pamje të rënda të pacientëve të vrarë dhe plagosur, brenda një spitali, si pasojë e sulmeve ajrore.

Published

on

Të gjitha spitalet në Aleppo janë jashtë shërbimit pas disa ditë sulmesh të pandërprera ajrore, njofton Organizatat Botërorer e Shëndetësisë, transmeton Klan Kosova.

Por nga Observatori Sirian për të Drejtat e Njeriut raportohet se disa spitale janë ende në funksion, por qytetarët janë të frikësuar që të marrin trajtim në to, pasi janë caqe të mundshme të sulmeve ajrore.

Sulmet e njëpasnjëshme ajrore kanë dërrmuar zonën e Aleppo që nga e marta, kur ushtria siriane dhe aleatët rinisën operacionet luftarake pas një pauze disajavëshe.

*Pamjet janë të rënda:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending