Connect with us

Sporti

Ndryshon Majlinda Kelmendi, i “shatirat” flokët (Foto)

Published

on

Xhudistja e njohur kosovare ka vendosur të bëjë ndryshime në pamjen e saj. Rrëmbyesja e shumë medaljeve të xhudos, së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve

Në fotografinë e publikuar nga floktari i njohur Kaci, Majlinda është shfaqur krejtësisht ndryshe dhe me shumë stil.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending