Connect with us

Sporti

Ndryshon kalendari i Superligës, ja oraret e ndeshjeve

Superliga ka bërë sërish ndryshime në kalendar. Sfidat e javës së nëntë do të luhen të dielën në përjashtim një ndeshje, ajo mes Kukësit dhe Luftëtarit.

Published

on

Të dielën është zhvendosur sfida Partizani-Skënderbeu, ndërkohë që sfida Teuta-Laçi do të luhet prej orës 14:00, dhe jo në 17:00 siç ishte menduar në fillim. Të dielën luhet Tirana-Vllaznia prej 0rës 18:00.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 9

E shtunë, më 29 tetor, ora 14.00
Kukësi – Luftëtari

E diel, më 30 tetor
Flamurtari – Korabi (14.00)
Teuta – Laçi (14.00)
Partizani – Skënderbeu (17.00)

E hënë, më 31 tetor, ora 18.00
Tirana – Vllaznia

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending