Connect with us

Sporti

Ndoshta do të luaj për Kosovën

Published

on

Mbrojtësi i talentuar që aktivizohet te skuadra gjermane Ingolstadt, Florent Hadërgjonaj nuk e ka përjashtuar mundësinë për të luajtur për Kosovën.

Madje, djaloshi nga Deçani pranon se ka komunikuar me zyrtarë të Federatës së Futbollit të Kosovës, por shton se njëher është i fokusuar vetëm te klubi i tij.

“Sigurisht që kam pasur kontakte me Kosovën për të luajtur për ta dhe kjo gjë më nderon mua”, deklaroi 21-vjeçari.

“Kam komunikuar në mënyrë të qartë me ta dhe iu kam treguar se momentalisht jam i fokusuar vetëm tek klubi im”, shtoi ai.

“Në një të ardhme të afërt do ta mësoni të gjithë se në cilën Përfaqësuese do të luaj”, përfundoi Hadërgjonaj.

Talenti në fjalë luan për grupmoshat U-21 të Zvicrës.  /Perikopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending