Connect with us

Lajme

Ndërron jetë 12-vjeçari, u aksidentua ditë më parë

Published

on

Në një aksident trafiku të ndodhur me daten 29.06.2017 rreth orës 14:50 minuta në rrugën magjistrale Shtime-Ferizaj , dy persona kanë pësuar lëndime të rënda trupore njofton Policia e Kosovës.

“Rasti ka ndodhur në rrugën magjistrale Shtime -Ferizaj ,në fshatin Koshare, ku sipas raporteve të para, ngasësi i automjetit të udhëtarëve me targa lokale, A.M. ( f/sh/k 23 vjeçare),e cila ishte duke qarkulluar në relacionin Ferizaj-Shtime, fillon tejkalimin në mënyrë të pasigurtë dhe godet veturën e cila ishte duke qarkulluar në të njejtin drejtim si dhe biciklistin E.H. 12 vjeç.

Të lënduarit janë dërguar në QKUK Prishtinë për trajtime mjekësor.

Me 09.07.2017 reth orës 14:40 min. nga mjeku kujdestar kemi pranuar informatën se i lënduari E.H. nga lëndimet e pësuara ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftim.

Hetuesit policorë në bashkëpunim me Prokurorin e Shtetit janë duke u marrë me rastin./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending