Connect with us

Lajme

Ndërpritet sërish seanca e Kuvendit

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka thënë se nuk është mirë derisa dikush flet për të rënët dhe ushtarët e UCK-së, t’i kthehet shpina.

Published

on

Seanca e Kuvendit është ndërprerë për 15 minuta për shkak se deputetët Rexhep Selimi, Donika Kadaj-Bujupi dhe Driton Qaushi, janë ngritur në këmbë, derisa fliste deputeti Bislim Zogaj.

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka thënë se nuk është mirë derisa dikush flet për të rënët dhe ushtarët e UCK-së, t’i kthehet shpina.

Këtu ka reaguar, Rexhep Selimi, duke thënë se nuk është në rregullore që të tregohet se me u ulë apo jo, raporton ksp.

Veseli për këtë tha se 15 minuta pauza deri sa deputetët të ulen, kështu iu ndërpre fjala deputetit, Bislim Zogaj.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending