Connect with us

Sporti

Ndërhyrja e Edersonit që e la pa vetëdije Eric Garcian duket edhe më e tmerrshme në xhirim të ngadalësuar

Published

on

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se pret që Eric Garcia të kalojë “një ose dy netë” në spital pas përplasjes së tij me Edersonin, në fitoren e Cityt kundër Arsenalit, transmeton Periskopi.

Garcia u largua fusha me lese, me Edersonin që u përplas në spanjollin derisa po vraponte jashtë vijës së tij në minutën e 80-të.

Incidenti nuk u transmetua shumë herë në TV, por janë publikuar pamje në xhirim të ngadalësuar dhe përplasje duket edhe më e tmerrshme.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending