Connect with us

Lajme

Ndalohet vetura që kishte me vete drogë, aty ishte edhe një pjesëtar i Policisë së Kosovës

Published

on

Policia e Kosovës, bazuar ne informacionet që posedonte ka ndaluar nje veturë të dyshimtë me targa vendore.  Gjatë realizimit të procedurave të kontrollit në veturë është gjetur edhe një sasi e substancës narkotike.

“Dy persona janë arrestuar lidhur me këtë rast dhe pasi qe njeri nga te dyshuarit është pjesëtar i PK-së të gjitha veprimet do te ndërmerren ne konsultim me IPK-në dhe prokurorin kompetent. Policia është e përkushtuar qe pamvarsisht nga roli dhe funksioni qe individet mund te kenë kushdo qe bie ndesh me ligjin do te përballet me masa rigoroze”, ka thënë për “Indeksonline”, zëdhënësi i PK-së, Daut Hoxha.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending