Connect with us

Lajme

Nazlie Bala e quan të papranueshme për VV’në gjuhën fyese të deputetëve

Published

on

Anëtarja e Kryesisë dhe drejtuesja e Sekretariatit të Gruas në VV, Nazlie Bala, ka reaguar në lidhje me polemikat në mes të Ganimete Musliut, Dardan Sejdiut dhe përfshirjen e Fisnik Ismajlit.

Bala ka qenë kritike ndaj gjuhës së përdorur nga deputetja Musliu dhe deputeti Fisnik Ismajli, duke thënë se komentet në lidhje me prindërit e sidomos për nënat janë të papranueshme për Lëvizjen Vetëvendosje, raporton Periskopi.

Ajo u ka bërë thirrje të gjithve të përmbahen brenda argumenteve politike.

“Shpifja e Ganimetes duhet të trajtohet me gjykatë. Veprimi i Dardan Sejdiut, është përgjigjia më e mirë për të. Kaq mjafton. Komentet e tjera në lidhje me prindërit e sidomos për nënat janë të papranueshme dhe nuk përkasin me Lëvizjen VETËVENDOSJE!. Të gjithë duhet të përmbahemi brenda argumenteve politike”, ka thënë Bala. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending