Connect with us

Lajme

NATO reagon ashpër pas sulmeve në Siri

Sekretari dhe Gjenerali i NATO’s, Jens Stoltenberg është deklaruar për sulmet ajrore të SHBA’së kundër regjimit vrasës të Presidentit të Sirisë, Bashar Al-Assad

Published

on

Sekretari i NATO’s, Stoltenberg thotë se Assad mban përgjegjësinë e plotë për sulmet që i bëri SHBA’ja ndaj Sirisë, pasi që qeveria e tij kishte urdhëruar vrasjen e civilëve me anë të armëve kimike, njofton BBC, transmeton Gazeta Express.

“Çdo përdorim i armëve kimike është i papranueshme, nuk mund të ikë pa përgjigje, dhe ata që janë përgjegjës duhet të mbajnë përgjegjësi”, ka thënë Stoltenberg.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending