Connect with us

Lajme

Natën e Vitit të Ri, Thaçi viziton policët e Skenderajit

Published

on

Presidenti i vendt, Hashim Thaçi pak minuta para ndërrimit të moteve ka zgjedhur të vizitojë stacionin e Policisë në Skënderaj.

Thaç është shoqëruar edhe nga i pari i kësaj komune, Bekim Jashari.

“Ju përgëzojë për angazhimin e juaj të madh në ruajtjen e rendit të ligjit dhe qetësisë. Jeni shembull prej institucioneve më të respektuara. Sonte, jam këtu si bashkëvendas i juaji por edhe si president së bashku me kretarin Bekim Jasharin, të cilin e përgëzojë për punën e tij të mrekullueshme që po e bënë. Ju urojë lumturi dhe gëzimë, juve komandant personalisht. Edhe ju do të dëshironit të ishit në sofër me të afërmit, me familjarët dhe me më të dashurit e juaj, prandaj edhe ne jemi këtu për të ndarë së bashku me juve përgjegjësitë që i kemi. Jemi këtu për t’iu uruar për punën e mrekullueshme që po bëni”, ka thënë Thaçi gjatë kësaj vizite.

Nga ana e tij, Thaçi ka siguruar zyrtarët policor se gjithmonë, kjo pasi që me veprimet e tyre ata po shndërrohen në hero të vendit.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending