Connect with us

Sporti

“Nasrit i pëlqen Roma”

Published

on

Samir Nasri ka tërhequr interesim të madh nga dy klube të mëdha italiane, gjithnjë sipas agjentit të tij.

Është agjenti i lojtarit që ka thënë se projekti i Romës megjithatë i përshtatet më shumë francezit.

“Lojtari është në pronësi të Manchester Cityt dhe ne po vlerësojmë disa çështje”.

“Monchi e kërkoi atë te Sevilla dhe e njeh mirë. Roma është skuadër interesante për Nasrin. Motivimi aty na vjen”.

“Nasri vërtet pëlqen projektin e tyre, por të shohim”, ka deklaruar agjenti i lojtarit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending