Connect with us

Lajme

NASA sot ka një lajm të rëndësishëm për njerëzimin

Published

on

NASA pritet që sot të lëshojë informacione të reja nga hulumtimi i saj për jetë jashtëtokësore në univers në një konferencë për shtyp në ora 20:00 me kohën tonë.

Konferenca do të transmetohet live në ueb-faqen e NASA-së dhe do të përmbajë komentim nga ekspertët më të mirë të botës rreth jetës aliene.

NASA nuk ka treguar se për çfarë do të njoftohet, por konferenca të tilla misterioze organizata mban vetëm kur ka për të njoftuar zbulime të mëdha.

Zbulimet erdhën nga anija kozmike Cassini dhe Teleskopi i Hapësirës Hhubble.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending