Connect with us

Sporti

Napoli kërkon yllin e Chelseat

Napoli është duke shpresuar se Chelsea do të huazojë mbrojtësin francez, Kurt Zouma.

Published

on

Kurt Zouma është rikthyer nga një lëndim i gjurit që e mbajti jashtë fushave të gjelberta për një kohë të gjatë dhe tani ai ka nevojë për minutazhë, gjë të cilen Antonio Conte nuk mund të ia sigurojë.
Napoli e dëshiron Zouma si zëvendësues të spanjollit Raul Albiol i cili ka kaluar të tridhëjetat.
Zouma konsiderohet si pasardhësi i John Terry, ai sezonin e kaluar nën Jose Mourinhon ishte titullar deri sa e pësoi lëndimin. /Periskopi.com/

Mbrojtwsi francez Kurt Zouma

Kurt Zouma, Chelsea

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending