Connect with us

Lajme

Nancy Pelosi: Besoj se Joe Biden do të bëhet president i ShBA-ve

Published

on

Duke folur për PBS Newshour, spikerja e Dhomës së Përfaqësuesve, Nancy Pelosi u shpreh me konfidencë se Demorkatët do të ndërtojnë mazhorancën në dhomën e përfaqësuesve me zgjedhjet e sontme.

Spikerja demorkate shtoi, “Jemi me shumë shpresë për Senatin e ShBA-ve, dhe kemi besim që Joe Biden do të bëhet president i Shteteve të Bashkuara.”

E pyetur nëse kishte besim që Demorkatët do ta kthenin Senatin, Pelosi u përgjigj,” Tash për tash, për momentin, po jam.”

Demokratëve iu duhen tru ulëse në Senat për ta kthyer kontrollin në dhomën e përfaqësuesve nëse e fitojnë Shtëpinë e Bardhë. Nëse Biden nuk fiton, Demokratëve iu vyejnë edhe katër ulëse prë ta kapur Senatin. /Periskopi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending