Connect with us

Sporti

Nadal hap akademi të tenisit

Rafael Nadal ka vendosur të hap akademi të tenisit në vendlindjen e tij.

Published

on

Duke theksuar se Mallorca paraqet një qytet të veçantë për të, 30 vjeçari Nadal tha se edhe për shumë vite do të luajë tenis dhe se kjo akademi është pjesë e planeve të tij për të ardhmen.

Në këtë akademi do të edukohen fëmijët e moshës 12-18 vjeçare, ndërsa xhaxhai dhe trajneri i Nadalit, Toni Nadal, do të jetë kryetrajner. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending