Connect with us

Sporti

Mustafi e Xhaka me numër të njëjtë të paraqitjeve te Arsenali

Dy futbollistët shqiptarë të Arsenalit, Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka kanë zhvilluar numër të njëjtë të paraqitjeve te skuadra e tyre e re.

Published

on

Të dy lojtarët në fjalë kanë zhvilluar nga 10-të paraqitje në të gjitha garat te londinezët.

Ata u bënë pjesë e kësaj skuadre në verën e kaluar.

Të dy 24-vjeçarët kanë zhvilluar paraqitje mjaft të mira te ‘topçinjtë’, madje Mustafi është shndërruar në një ndër shtyllat kryesore të skuadrës. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending