Connect with us

Lajme

Mustafa tregon për kandidatin e LDK-së për Prishtinë

Kryeministri i Kosovës, ish-kryetari i Prishtinës, Isa Mustafa ka folur për kandidatin e LDK-së për kryetar të Prishtinës.

Published

on

Ai ka thënë se pavarësisht kush do të jetë kandidat, subjektit që ai drejton do t’i takoj Prishtina.

Kështu beson ai edhe pse nuk ka treguar ende emrin e kandidatit.

Thotë se janë disa emra dhe se kandidati do të jetë patjetër nga partia jo nga shoqëria civile.

“Kandidati ynë do të fitojë, kushdo që është. Janë çështje konsultimesh, nuk jam përcaktuar as unë ende për emrin. Kemi shumë emra, secili meriton të jetë kryetar, por, do të jetë figurë e lidhur me LDK-në, që e përfaqëson partinë dhe mbron interesat e saj”, tha Mustafa në televizionin publik.

Ai ka kritikuar punën e Shpend Ahmetit, duke thënë se projektet që i kanë përfunduar, janë të kohës kur Mustafa ka udhëhequr Prishtinën./ Periskopi

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending