Connect with us

Lajme

Mustafa: Do të angazhohemi për zbatimin e marrëveshjeve

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa pas takimit të parë të Këshillit të Stabilizim Asociimit BE-Kosovë tha Kosova është e interesuar t’i kontribuojë paqes dhe stabilitetit në rajon

Published

on

Ai tha se janë të interesuar që përmes dialogut politik me fqinjët t’i zgjidhin të gjitha çështje e hapura.

“Këtë dialog do ta vazhdojmë edhe më tutje me Serbinë. Do të punojmë në temat dhe do të angazhohemi për implementimin e marrëveshjeve të arritura dhe presim përkushtim të dyanshëm në implementimin e këtyre marrëveshjeve”, tha Mustafa. /Telegrafi/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending