Connect with us

Lajme

Mustafa shpenzon 20 mijë euro për ‘investime’ në zyrën e tij

Published

on

Pavarësisht papunësisë së madhe në kosovë dhe ekonomisë së dobët

Zyrtarët qeveritarë kur është në pyetje luksi, nuk përtojnë të shpenzojnë paranë publike.

Një veprim i tillë, i fundit është nga kryeministri mustafa.

I cili ka shpenzuar 20 mijë euro për zyrat e tij

Tenderin për furnzim me inventar për zyre e ka fituar kompania “mobelland”, shrkuan infokusi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending