Connect with us

Lajme

Mustafa shpenzon 124 mijë euro për botime

Published

on

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka vendosur që të shpenzoj 124 mijë euro, për shërbime të shtypit dhe botimit.

Njoftimi për kontratë, është bërë në faqen zyrtare të Komisionit Rregullativ të Prokurimit Publik (KRRPP).

Derisa, ende nuk është dhënë ndonjë detaj për nënshkrimin e kontratës, e as operatorin i cili do të jetë fitues i tenderit./GazetaFjala/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending