Connect with us

Lajme

Mustafa nuk shkon në takim me Haradinajn, ja ku ndodhet tani

Published

on

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa sot nuk do të jetë pjesë e takimit me kandidatin për kryeministër Ramush Haradinaj i cili dje ka ftuar liderët e dy partive atë të LDK-së dhe VV-së.

Burime të GazetaBlic kanë bërë të ditur se Isa Mustafa sot ka udhëtuar për në Itali dhe së nuk do të takohet me Haradinajn.

Po ashtu edhe deputeti i LDK-së Naser Rugova për GazetaBlic ka thënë se Mustafa i ka dhënë dje përgjigje Haradinajt për takimin dhe ky takim nuk do të ndodh derisa të konstituohet kuvendi  atëherë mund të ulemi dhe të bisedojmë për çështje të konstituimit të institucioneve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending