Connect with us

Lajme

Mustafa: Me opozitën vetëm me dialog, jo zgjedhje të reja

Published

on

Edhe njëherë e ka theksuar se për të dalë nga kjo krizë politike nuk do të ketë zgjedhje të reja. Kryeministri Isa Mustafa, thotë se me opozitën do të gjejnë zgjidhje përmes dialogut.Këto deklarata kryeministri i ka bërë gjatë një vizite në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, ku pos tjerash tha se shumë shpejtë do të bëhen publik edhe emrat e ministrave që do të zëvendësohen.

Mustafa deklaroi:

Të hapim mundësinë e dialogut me opozitën, të bisedojmë për çështje që opozitën e preukopojnë sepse interesi është që të punojmë bashkë, që Kuvendi të punojë në mënyrë normale nuk shof asnjë arsye më që të vazhdojë situata kështu dhe që t’kemi pengesë të punës së Kuvendit

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending