Connect with us

Lajme

Mustafa: Kosova pafundësisht mirënjohës Shteteve të Bashkuara

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka shfrytëzuar llogainë e tij në rrjetin social “Facebook” për të falënderuar SHBA-në, për përkrahjen që i kanë dhënë Kosovës. Shkas për ketë ishte Dita e Falenderimeve, e cila kremtohet çdo vit të enjten e fundit të nëntorit.

Published

on

Ndër të tjera, Mustafa, ka shprehur gatishmërinë dhe përkushtimin për bashkëpunim me SHBA-në.

Ky është është postimi i plotë i tij.

“Me rastin e Ditës së Falënderimeve, Republika e Kosovës dhe populli i saj i janë pafundësisht mirënjohës Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për përkrahjen e pazëvendësueshme dhënë për dekada të tëra.
Në këtë festë të rëndësishme për popullin amerikan, shprehim falënderimet tona dhe përkushtimin për thellimin e miqësisë, bashkëpunimit dhe partneritetit strategjik. God bless the United States of America!” shkruan Mustafa.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending